Карімову виженуть з кабінету та віддадуть його громадським активістам

До цього право користуватись службовими приміщеннями в міськраді мали лише активісти наближені до Олексія Каспрука Об этом сообщает ukr-kompas.in.ua со ссылкой на СМИ.

Якщо ви громадський активіст, але не підтримуєте Олексія Каспрука і не співаєте йому хвалебні оди, то отримати кабінет в приміщенні Ратуші вам не вдасться.

З квітня місяця екс-радниця Каспрука Ірина Карімова працює чорним «піарником» мера, але на громадських засадах. В обов’язки Ірини Ігорівни входило писати гнівні пости у фейсбуці і поливати брудом депутатів. За це Каспрук навіть виділив їй кабінет.
Коли ж була можливість «узаконити» діяльність Карімової в Ратуші, оскільки звільнилось одне місце радника, міський голова обрав замість Ірини Ігорівни Тетяну Шепелько.

Сьогодні під час сесії секретар міськради Василь Продан запропонував кабінет №304, в якому сидить Карімова, зробити доступним для усіх громадських активістів, а не лише для тих хто підтримує міського голову.

Це рішення підтримали 32 депутати.

Секретар виконкому має розробити положення згідно якого громадські активісти зможуть користуватись кабінетом у Ратуші.

Щоправда, як нам стало відомо, Карімову таки днями зробили радницею Каспрука, збільшивши штат і «забравши» посаду з одного із департаментів. Тож Карімова тепер змушена буде покинути цей кабінет.


Джерело статті: “https://times.cv.ua/2019/10/03/karimovu-vyzhenut-z-kabinetu-ta-viddadut-joho-hromadskym-aktyvistam/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя