Закарпатські митники роз’яснили хто з "євробляхерів" платить 8500, а хто 170 тисяч штрафу

Закарпатські митники роз’яснили хто з "євробляхерів" платить 8500, а хто 170 тисяч штрафу

Редакція Mukachevo.net звернулась з коментарем до прес-служби Закарпатської ДФС за роз’ясненням чому одні "євробляхери" платять лиш 8500 гривень добровільного внеску, а деяких на кордоні зустрічають з величезними штрафами.

Днями у мережі опублікували інформацію про те, що водії автівок на іноземних номерах поскаржились голові Закарпатської ОДА на "драконівські" штрафи, які накладає на них митниця. Редакція Mukachevo.net вирішила дізнатись більш детально про які саме штрафи йде мова та пояснити доступною мовою. Об этом сообщает slavni-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як зазначили митники, згідно закону власники "євроблях", які перевищили термін перебування на території України, перетинаючи кордон планують розмитнити автомобіль і подають відповідні документи, повинні сплатити добровільний внесок у розмірі 8500 гривень.

Але, у ДФС додають, якщо власник автівки на іноземних номерах, з порушенням терміну перебування в Україні, планує просто перетинати кордон, без розмитнення, тоді до нього застосовуються зміни внесені Законом України від 08.11.2018 року 2612-VIII до статей 470 та 481 Митного кодексу України.

Ось тут розмір штрафних санкцій до водія визначено від 170 грн до 170 000 грн (або конфіскацією транспортних засобів).

Все залежить від терміну "прострочки" перебування на території країни.

Нагадаємо, уряд ухвалив рішення не штрафувати на дорозі "євробляхерів" до 2020 року


Mukachevo.net

Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/627329”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя